خدمات فنی مهندسی

خدمات تولید بتن

شرکت رزین بتن برتر در راستای برطرف نمودن مشکلات دست اندرکاران پروژه های عمرانی، کارخانجات پیش ساخته و کارخانه های بتن آماده که ناشی از کمبود نیروهای متخصص، کنترل های ناپیوسته و نابهینه، تغییرات مصالح و نیز ضعف های اجرایی می باشد، اقدام به ارائه خدمات بهره برداری و تولید در زمینه بتن می نماید.بر این اساس رزین بتن برتر با دارا بودن کارشناسان مجرب و متعهد و ارائه مشاوره حضوری در کارگاه های تولید بتن در راستای نظارت و تولید بتن با کیفیت اقدام می نماید.
تماس با مشاوران فنی: 02143694

مشاوره و طرح ترمیم سازه های بتنی

ارائه مشاوره و طرح مناسب ترمیم سازه های بتنی
سازه های بتنی در مراحل ساخت و بهره برداری می توانند دچار نقص کیفی شوند. وجود نقص کیفی در سازه می تواند منجر به کاهش شدید دوام و مقاومت بتن و یا حتی از بین رفتن کامل آن شود. از جمله این عوامل تخریب کننده می توان به خوردگی آرماتورها، حمله سولفات و کلر، کربناسیون بتن، عدم کیورینگ مناسب، اجرای نامناسب بتن و کیفیت نامناسب طرح اختلاط بتن اشاره کرد. در چنین شرایطی جهت ترمیم کارامد سازه قبل از هر اقدامی نیاز است که عوامل ایجادکننده نقص به طور تخصصی کارشناسی شود. در این راستا استفاده از کارشناسان مجرب که تسلط کامل به انواع مصالح ترمیمی از نظر ساختار و کاربرد دارند امری ضروری است. در غیر این صورت آسیب های وارده به سازه تشدید شده و منجر به پرداخت هزینه های مضاعف از سوی کارفرما می شود. شرکت رزین بتن برتر با داشتن مجموعه ای متخصص، با تجربه و با دانش فنی اجرایی قدام به عملیات ترمیم اصولی و با کیفیت می نماید. ارائه این خدمات تخصصی در نقاط مختلف کشور انجام می گیرد.

ارائه طرح اختلاط بتن

طرح اختلاط مناسب اولین قدم در اجرای با کیفیت و بادوام سازه های بتنی است. طرح اختلاط مناسب باید منطبق با شرایط محیطی، مشخصات سازه و افزودنی های مناسب با نوع مصالح به کار رفته باشد. در این راستا شرکت رزین بتن برتر به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی، آمادگی خود را در جهت ارائه طرح اختلاط انواع بتن های خاص از جمله بتن خوتراکم، بتن شاتکریت، بتن با کسب مقاومت سریع، بتن پیش تنیده و بتن آب بند به کارفرمایان و پیمانکاران اعلام می دارد.

مشاوره آب بندی سازه های بتنی

سازه های بتنی را می توان به دو طریق آب بند کرد، در روش اول آب بندی در حین ساخت سازه از طریق عوامل کاهش دهنده نفوذپذیری ودر روش دوم آب بندی پس از ساخت سازه صورت می گیرد. در روش اول با به کار بردن محصولات مناسب، جسم بتن و همچنین درزهای اجرایی و انبساطی آب بند می شود. آب بند کردن جسم بتن مستلزم طرح اختلاط مناسب است که باید از افزودنی های مناسب بتن استفاده کرد. از جمله این افزودنی ها می توان به پودرمیکروسیلیس، ژل های میکروسیلیس و interproof 224 اشاره کرد. به منظور آب بندی درزهای انبساطی و اجرایی باید از واتراستاپ های هیدروفیلی و پی وی سی استفاده کرد. در روش آب بندی پس از ساخت سازه می توان از پوشش های ثانوی بر روی بتن مثل penetoseal، flexiproof 2k یا سیستم های تزریقی آب بند کننده مثل فوم تزریق پلی یورتان استفاده کرد. رزین بتن برتر با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و تجهیزات و محصولات تخصصی در زمینه آب بندی انواع سازه های بتنی مثل مخازن آب و فاضلاب، استخر ها، تصفیه خانه ها آمادگی همکاری با کارفرمایان محترم را دارد.

کفپوش صنعتی

مشاوره و اجرای کفپوش های صنعتی

شرایط محیطی و بهره برداری خاص باعث می شود که سازه های بتنی در برخی موارد دارای نقاط ضعف و حساسیت بیشتری باشند. از جمله این موارد می توان به کف سازی انبارها، کارگاه های صنعتی، تعمیرگاه ها و  پارکینگ های طبقاتی اشاره کرد که تردد سنگین در این اماکن منجر به نیروی سایشی بالا شده و سازه را در معرض تخریب قرار می دهد. در این راستا اجرای کفپوش های صنعتی از طریق کاهش آسیب های وارده باعث افزایش عمر بهره برداری از سازه می گردد. شرکت رزین بتن برتر کفپوش های خود را در انواع کفپوش های اپوکسی و سخت کننده پایه سیمانی عرضه می کند که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. این شرکت بر اساس نیازهای مختلف مشتریان طیف محصولات خود را با توجه به نوع کاربرد و نوع سطح اجرایی عرضه می کند که منجر به حداکثر کیفیت و بازدهی و صرفه اقتصادی می شود. از ویژگی های کفپوش های صنعتی این شرکت می توان به مقاومت در برابر سایش، ضد لغزش بودن و مقاومت حرارتی بالا اشاره کرد.

مشاوره و ارائه افزودنی های بتن

شرکت رزین بتن برتر با توجه به نیازساختار صنعت شیمی سازه در منطقه و ایران به تکنولوژی و مواد نوین از سال 2009 عرضه کننده افزودنی های بتن به ویژه پلی کربوکسیلات در ایران گردید و در سال 2017 با تاسیس کارخانه تولید پلی کربوکسیلات و با تکیه بر دانش فنی تولید پلی کربوکسیلات را در ایران آغاز کرد. رزین بتن برتر با بهره گیری از کارشناسان مجرب و خدمات بازرگانی اقدام به ارائه محصولات و خدمات خود در زمینه افزودنی های شیمیایی بتن در سطح کشور می نماید.

 

آموزش مهندسین و مجریان پروژه های عمرانی کشور

با گسترش فراگیر استفاده از انواع افزودنی های بتن و محصولات شیمی ساختمان در پروژه های عمرانی و اهمیت آموزش علمی و اجرایی مهندسین و دست اندر کاران پروژه های عمرانی و بتنی، شرکت رزین بتن برتر اقدام به برگزاری دوره های تخصصی بتن و محصولات شیمی ساختمان با به کار گیری مدرسین و کارشناسان سرشناس و با تجربه نموده است.